1
/
of
5
Get the Best Deal — Talk to Our Sales Team
GRR70000155
Fruits and Nuts Snack Box, 37 Assorted Snacks/Box
Fruits and Nuts Snack Box, 37 Assorted Snacks/Box
Regular price
$74.34
Regular price
$81.78
Sale price
$74.34
Unit price
/
per
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
Fruits and Nuts Snack Box for all your nutty needs. Great for sharing with coworkers or just hiding in your desk for delicious snack bars anytime of the day, it's a great idea for the office or home! Products may vary by flavor per brand and substitutions may be made due to availability. Satisfy your sweet and savory cravings. Snacks are individually wrapped for sharing.
- Includes a full assortment of handpicked snacks in a display snack box.
- Box includes Welch's Fruit Snacks, Ocean Spray Craisins, Planters Peanuts & Cashews, Blue Diamond Almonds, Wonderful Pistachios, Bare Chips Variety, Nature's Garden Cranberry Healthy Mix and Omega 3 Deluxe Mix, Nature Valley Fruit & Nut bars.
- 37 assorted healthy snack bars to eat right throughout the day.
- Products may vary by flavor per brand and substitutions may be made due to availability.
Made in the USA.
Share

More like this in Snacks
-
Why Bars Superfood Protein Snack Bars - Gluten-free, Dairy-free, Soy-free, Non-GMO, Individually Wrapped - Zesty Lemon - 2.04 oz - 12 / Pack
WHYWB7Regular price $40.65Regular priceUnit price / per$48.00Sale price $40.65Sale -
Why Bars Superfood Protein Snack Bars - Gluten-free, Dairy-free, Soy-free, Non-GMO, Individually Wrapped - Blueberry Bliss - 2.04 oz - 12 / Pack
WHYWB6Regular price $40.65Regular priceUnit price / per$48.00Sale price $40.65Sale -
Why Bars Superfood Protein Snack Bars - Gluten-free, Dairy-free, Soy-free, Non-GMO, Individually Wrapped - Mango Ginger - 2.04 oz - 12 / Pack
WHYWB5Regular price $40.65Regular priceUnit price / per$48.00Sale price $40.65Sale -
Why Bars Superfood Protein Snack Bars - Gluten-free, Dairy-free, Soy-free, Non-GMO, Individually Wrapped - Cherry Chia - 2.04 oz - 12 / Pack
WHYWB4Regular price $40.65Regular priceUnit price / per$48.00Sale price $40.65Sale